• Ново
LEFUYAN Рударство Екипаж Рамка,Рударство Екипаж Случај Рамка,Екипаж Рамка,GPU Рударство Рамка за Рударство Случај,Челик Отворено Рудар Рударство Рамка Екипаж Случај Д?

LEFUYAN Рударство Екипаж Рамка,Рударство Екипаж Случај Рамка,Екипаж Рамка,GPU Рударство Рамка за Рударство Случај,Челик

DEN 1367.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Погоден за : графичкиот процесор : 28cm х 4.Лесна и Брза инсталација во 20 минути со детален водич. Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Слот : 6 x графичкиот процесор слотови (GPU не е вклучен) .Составена од највисок квалитет железо материјал, со најдобрите craftmanship.

Особините

Name:
Open Air Mining Frame CaseModel

Купувачите избираат и