• Ново
Цртичка Копчиња Трим Прстен за 2014-2018 Chevy Silverado - Радио Фан Контрола на Температурата Светлата се Претвори Сигнал Контрола Knob Покрие Трим Прстен, 8 Парче Сет, Сина

Цртичка Копчиња Трим Прстен за 2014-2018 Chevy Silverado - Радио Фан Контрола на Температурата Светлата се Претвори

DEN 487.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

FITMENT - Овие Silverado Внатрешни работи Knob Комплет собере сите 2014 -2018 1500 модели и 2015- 2019 2500 2 радио тјунер и 1 фан контролните копчиња се наоѓа во центарот на цртичка;1 волан колона држела наоѓа на управниот колона (претвори сигнал);1 светлата knob се наоѓа на левата страна од контролната;1 четири тркала контрола knob се наоѓа на левата страна од контролната.ВКЛУЧУВА - Silverado Внатрешни работи Knob Комплет Вклучува 8 Парче Сет. 2 Радио Копчиња;1 Фан Knob 2 Контрола на Температурата;1 Светла;1 4x4;1 вклучете го сигнал.Боја : Сина.

Особините

Купувачите избираат и

SANGHAI Списание Датотека Носителот Пластични Списание Датотека Носителот Документ Организатор Мулти-Функционални

Класичен стил дава оваа книга на носителот на мултицел изглед, кој може да се интегрира со било која кан�

DEN 415.68