• Ново
Monin - Роуз Сируп, Елегантен и Суптилни, Одлична за Коктели, Mocktails, и Сода, Глутен-Бесплатно, Не-ГМО (750 ml)

Monin - Роуз Сируп, Елегантен и Суптилни, Одлична за Коктели, Mocktails, и Сода, Глутен-Бесплатно, Не-ГМО (750

DEN 338.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Десерт Коктели.Tiki Пијалоци.Нашите Зголеми сируп, со богата ароматични вкус, додава светлина, флорални акцент на пролет специјалитети и романтични коктели.Monin се Зголеми Сируп додава цветни убавина да вино духови, газирани пијалоци, коктели и mocktails.ОДЛИЧНО ЗА КОКТЕЛИ, MOCKTAILS, И газирани пијалаци : Елегантен и суптилни, оваа кралица на цвеќиња е незаменлива во вкусот и озлогласеност.Пријатно слатка зголеми вкус.Овошје Пијалак Се Меша.Гурманските Сосови.ЗЕЛЕНО ПАКУВАЊЕ & ЕТИКЕТИРАЊЕ : Со BPA free шишиња, 100% рециклираат кутии се состои од 30% од рециклираната содржина, печатени со biodegradable вода-базирани мастило содржи нула загадувачи, и пулпа инсерти, ние го правиме нашиот дел за животната средина.Пријатно слатка зголеми вкус. Седиштето и Вкус организација Центар за Иновации се со седиште надвор од Clearwater, Флорида.Нашите Зголеми сирупи се секогаш алерген-бесплатно, млечни производи-бесплатно, глутен-бесплатно, Халал, Кошер, не содржат вештачки конзерванси, без вештачки засладувачи и се на не-ГМО.Ние сега нудиме повеќе од 200 ароми за да изберете од.Рачно Изработени Газирани Пијалаци.

Особините

Купувачите избираат и