• Ново
Spyder во машка Перспектива Zip Т-Врат – Четврт-Zip Pullover Долг Ракав Активни Кошула

Spyder во машка Перспектива Zip Т-Врат – Четврт-Zip Pullover Долг Ракав Активни Кошула

DEN 1200.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 360 степени се Водат Полиестер Бранеа Назад Џерси со Avra Предиво.Увезени.Патент затворање.Адвокатско брзо сушење разноврсна со долги ракави кошула.Мажите.S/M/L/XL.Скијање / Ски-Турнеја.Avra.Spyder Облека Големина Chart Layer за вашиот следен отворено авантура со оваа Spyder® Можноста Zip Т-Вратот pullover т-маица.360° Водат melange полиестер поврзана обезбедува широк опсег на движење.Avra® предиво е неверојатно мека и суши брзо.Стојат јака со обратна-серпентина квартал zip затворање во предниот дел.Долги ракави, се губат преку ракави.Брендирање на левата страна на градите и грбот десното рамо.85% полиестер, 15% elastane.Рака мие, сува станот.Увезени.Мерења : Должина : 28 во Градите Мерење : 40 во Ракавот Должина : 32 in Product мерења беа направени со користење на големината д-р.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.

Особините

Купувачите избираат и

SANGHAI Списание Датотека Носителот Пластични Списание Датотека Носителот Документ Организатор Мулти-Функционални

Класичен стил дава оваа книга на носителот на мултицел изглед, кој може да се интегрира со било која кан�

DEN 415.68