• Ново
Hurley Девојки Една и Само Pullover Качулка

Hurley Девојки Една и Само Pullover Качулка

DEN 1694.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Мека и пријатна француски фротир ткаенини во вертикална вратоврска боја дизајн со далеку од изгледот.Худ, долги ракави, ребрести ракав и полите.Опуштено и пространа се вклопуваат во краток исечете должината дека хитови во половината за целосна покриеност.Hurley Еден и Само на логото низ градите.Шарени вратоврска боја за печатење низ градите.Вклучува појавување на косата додаток на коса и вратоврска.Симпатична и удобно Hurley дуо кој вклучува pullover качулка и појавување на косата бенд за координирана изглед.Оваа група ги вклучува појавување на hairband направени поврзана со мека ткаенина која нуди кршење-бесплатно, без дент, и удобно носење.Hurley деца дизајн се направени со ултра меки ткаенини во текот на летото-со љубов дизајни за да се подигнат surf вибрации 365 дена во годината.

Особините

Купувачите избираат и

SANGHAI Списание Датотека Носителот Пластични Списание Датотека Носителот Документ Организатор Мулти-Функционални

Класичен стил дава оваа книга на носителот на мултицел изглед, кој може да се интегрира со било која кан�

DEN 415.68