• Ново
TSLA 1, 2 или 3 Pack Мажите Атлетик Компресија Шорцеви, Спортска Изведба Активни Ладно и Суво Работи Хулахопки

TSLA 1, 2 или 3 Pack Мажите Атлетик Компресија Шорцеви, Спортска Изведба Активни Ладно и Суво Работи Хулахопки

DEN 215.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Влага Сетилните/Брзо време Сува/двонасочна Циркулацијата на Воздух.Ергономски шеми за зголемување на движење, така што ќе може да се чувствуваат активни и удобно во текот на тренингот.Боја : Спортски Шорцеви Црна | Големина : X-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Таквите пот-wicking ткаенина за ладење температурата на телото, 4 начин водат ткаенина за целосен опсег на движење.Заштита на вашата кожа од штетните УВ зраци со повеќе од 99% (UPF 50+ ).Наменета за сите сезони (Ослободува топлина и фитили влага со ефект на ладење).Одлична еластичност со проширен опсег на движење.Брзо-за сушење ткаенини нуди солидна рамнотежа на перформанси и breathability додека ги нуди повеќето напредни технологијата за компресија.Совршена за трчање, џогирање, возење велосипед, тежина обука, bjj, јога, фитнес салата и сите други затворен & отворено спорт.Перење Совет : Мијте посебно пред носење.Мускулите Обновување Поддржува.Висока-перформанси компресија панталони наменети за сите годишни времиња.Микс од Полиестер & Spandex.) (EX : Големина на "Медиум" 5'9"165 кг.Дизајниран за поддршка и стабилизирање на активните мускули да ги подобрат своите перформанси и да се забрза времето за опоравување. *Предупредување : Точно на големина : ве Молиме следете ги големина примери подолу*(EX : Големина "Големи препорачува" - Големина за 6" 215 кг.Мраз за Ладење Ткаенина со 4-Начин на Истегнување.

Особините

Купувачите избираат и