• Ново
Cabilock 5 Парови на Тенџере Капак Организаторот за Ѕид Кујна Houseware Организатор Провизии Решетката за Bakeware Ладење Садови Тави Темно Зелена

Cabilock 5 Парови на Тенџере Капак Организаторот за Ѕид Кујна Houseware Организатор Провизии Решетката за Bakeware

DEN 364.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 Парови Пан Капак Организаторите s Темно Зелена ABS Удар - слободен Прицврстува во Држачот.Кујна Организаторот за Плочи за Сечење на Табли Кујна Houseware Организатор Провизии Решетката за Bakeware Ладење Садови Тави.кабинетот пан организатор тенџере покрива организаторот.тенџере капак организатор.тенџере капак складирање.Опис 5 Парови на Тенџере Капак Организаторот за Ѕид Кујна Houseware Организатор Провизии Решетката за Bakeware Ладење Садови Тави Темно Зелена Карактеристики - Боја : Темно Зелена./- Материјал : ABS./- Големина : Околу 16. 50 X5. 00 X4. 50cm/ Пан Капак Orangizer Кујна Utensil Ѕид Монтирани Организатор Тенџере Капак Организатор Ѕид Монтирани Складирање Рек Пакет Вклучувајќи 5 x Парови Тенџере Капак на Сопствениците.

Особините

Купувачите избираат и