• Ново
Амазон Основите Медиум Лесни Трајни Спортски Duffel Салата и во текот на ноќта Патна Торба - Пинк

Амазон Основите Медиум Лесни Трајни Спортски Duffel Салата и во текот на ноќта Патна Торба - Пинк

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Средна спортски duffel торба (60 L капацитет) со триење отпорни на дното и страничните панели; избор на боја. 2 големи zippered џебови (една на предната страна); vented џеб за валкани алишта или салата чевли.Надворешноста мрежа џеб; внатрешни работи zippered џеб (одлично за мобилен телефон и копчиња).Прилагодлив, поместена рамо, рака и поместена врвот земи рачка за удобно носење.Мерки 24 од страна 12 од 13 инчи (Dxšxv); поддржан од страна на Основите ограничен 1 година гаранција.Стил : Среден | Боја : Розова.

Особините

Купувачите избираат и

Мермер Црно Бели Спортски Сали Торба Цилиндрични Патување Duffel торба со Влажни Џеб Лесни тренингот торба Патување

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

DEN 791.52