• Ново
Амазон Essentials Жените е Лесен Crewneck Cardigan Џемпер

Амазон Essentials Жените е Лесен Crewneck Cardigan Џемпер

DEN 1980.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

55% Памук, 25% Модални, 20% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Затвори-но-удобно се вклопуваат со лесно движење.Лесни и меки предиво.Копче-пред затворање.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува кашмир џемпери, руно и надолу јакни, и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Особините

Купувачите избираат и