• Ново
6 Парчиња Пластични Бања Додаток Поставите Луксузни Бања Прибор Бања Поставите Лосион Шишиња, Држач, Четка За Заби, Заби Кригла, Сапун Јадење, Тоалет Четка, Корпата ?

6 Парчиња Пластични Бања Додаток Поставите Луксузни Бања Прибор Бања Поставите Лосион Шишиња, Држач, Четка За

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

60 инч / 19*19*32cm.Повеќе бои се на располагање, и можете да го изберете вашиот омилен или најсоодветен за вашиот дом за да се задоволат декорација потреби.Красат вашата бања, тие може да помогнат во заштитата на вашата површина, се задржи вашата бања чисто, уредно и уреден.Гимнастик првенство : 2.Четка за заби носителот : 2.Оваа 6pcs додатоци во собата е мала и простор за заштеда на енергија; не грижете се дека тие се направи вашата бања преполн.4 инч, пластична база спречи почеток на твојот нежен кат.

Особините

Купувачите избираат и