• Ново
Џордан е Сирупи Шеќер Слободни Карамел, Мока, Путер тврд карамел, Ванила 750 ml Шишиња (Пакување од 4) со 4 Од Купот Пумпи

Џордан е Сирупи Шеќер Слободни Карамел, Мока, Путер тврд карамел, Ванила 750 ml Шишиња (Пакување од 4) со 4

DEN 329.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие богата, крем вкусови се совршен начин да се направи вашите омилени пијалоци вкус indulgent, но без несакани калории. 4 - Со Чаша Сируп Пумпи; Раздавам сируп лесно, без неред; Раздавам 8 m L (1/4 унца) на сируп со секоја пумпа. 0 ЈАГЛЕХИДРАТИ.4 мл) шише на Јордан е Слаби Сирупи Путер тврд карамел вкус 1 - 750 m L (25.Путер тврд карамел вкус е комбинација на слатка и солена, слатка тврд карамел мирис со лешник заврши.Секоја пумпа укина 8 m L (1/4 унца) на сируп.Мока вкус има богата арома на чоколадо со густ крем полугласно.4 мл) шише на Јордан е Слаби Сирупи Мока вкус 1 - 750 m L (25.Џордан е Слаби Сирупи Различни Пакет вклучува : 1 - 750 m L (25. 25 порции за шише; се Меша и натпревар сирупи за да се создаде свој уникатен вкус комбинација.Глутен-Бесплатно; Шеќер-Бесплатно; Маст-Бесплатно; Нула Калории; Кошер; Кето-Пријателски.4 мл) шишиња Џордан Слаби Сирупи; 1 на секоја Шеќер-Слободен вкус : Карамел, Мока, Путер тврд карамел, Ванила.

Особините

Купувачите избираат и