• Ново
2 Унца Сушени Chive Прстени, Дехидрирани Chives Масовно Големина

2 Унца Сушени Chive Прстени, Дехидрирани Chives Масовно Големина

DEN 720.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сан Антонио 2 Унца Дехидрирани Chive Прстени.Дехидрирани chives се задржи нивната висока хранлива вредност.Висок Квалитет.Се користи во рестораните и дома гастрономски готвење.Сите Природни, ГМО Слободни, Кошер.Сан Антонио 2 Унца Дехидрирани Chive Прстени.Дехидрирани chives се задржи нивната висока хранлива вредност.Висок Квалитет.Се користи во рестораните и дома гастрономски готвење.Сите природни, ГМО,-бесплатно, Кошер.

Особините

Купувачите избираат и