• Ново
Креативни CT4500 Звук Blaster AWE64 заводот за социјални дејности Звучна Картичка

Креативни CT4500 Звук Blaster AWE64 заводот за социјални дејности Звучна Картичка

DEN 852.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Слика може да не соодветствуваат вистински производ.Ве молиме контактирајте со Продавачот за повеќе детални слики во случај на нејасна слика.ЗВУК BLASTER AWE64 ЗАВОДОТ ЗА СОЦИЈАЛНИ ДЕЈНОСТИ ЗВУЧНА КАРТИЧКА.Многу од овие делови и модели се стари; ве молиме контактирајте со индивидуалните продавачи ако повеќе детали се потребни.CREATIVE LABS ЗВУК BLASTER AWE64 CT4500 ЗАВОДОТ ЗА СОЦИЈАЛНИ ДЕЈНОСТИ ЗВУЧНА КАРТИЧКА.

Особините

Купувачите избираат и

SANGHAI Списание Датотека Носителот Пластични Списание Датотека Носителот Документ Организатор Мулти-Функционални

Класичен стил дава оваа книга на носителот на мултицел изглед, кој може да се интегрира со било која кан�

DEN 415.68