• Ново
Пауел Мебел Elliana Сала Дрво, Бела

Пауел Мебел Elliana Сала Дрво, Бела

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Клупата се отвора за длабоко чување.Функција за безбедност на децата шарки и дишат дупки.Внатре карактеристики вграден поделба dividers.Црна функција декоративни arched fretwork.Некои собранието е потребно.материјал тип : Wood Pine.заврши видови : Бела/Off-Бело.На Elliana сала дрво убаво се меша стил со функцијата, и е лесен за складирање решение за мали простори.Мулти-функционални 48" сала дрво се мушка одбор детали на долниот дел на грбот, пред и страни за додаде изглед.Четири куки и огледало пломба панел нудат удобност.Лифт врвот клупата има длабока простор за складирање, како и детето безбедно шарки и здив дупки за безбедност.

Особините

Купувачите избираат и