• Ново
Вагинален Чистење Туш,Norbase 600ml Туш Почиста Обновливи Прирачник Притисок за Чистење на Системот Преносни Комплет со 5 Млазници,Вода дебелото Црево Чистење Detox

Вагинален Чистење Туш,Norbase 600ml Туш Почиста Обновливи Прирачник Притисок за Чистење на Системот Преносни

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

????⚕️Капацитет : 21 оз капацитет ви овозможува да го заврши целиот процес на чистење на едно време, на шише вагата може да ви помогне точни микс процентот на миење течност. ????⚕️Удобно : млазницата е екстремно флексибилен со 9 дупки за 360-степен чистење што го прави повеќе удобно за да вметнете анален или вагинален. 9 дупки дизајн има за цел да се зголеми притисокот на водата за да се отстранат остатоците поефикасно. ????⚕️Обновливи : Ова вагинален туш е направен од високо-квалитетни ПВЦ материјал кој им овозможува на целиот комплет може да се дезинфицираат со врела вода по секоја употреба.Douch може да се користи, но за лично здравје, ве молиме, не крос-употреба. ????⚕️Безбедност : Пумпа-тип испирање да се спречи канализационен backflow, идеален за секојдневно сушење на вагината чистење или кафе enema. ????⚕️Преносни : Пакет е лесен и вклучува 1 складирање торба која е идеална за патување и лесно складирање.Спецификација на производот : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + олово-бесплатна храна одделение borosilicate стакло.Големина на (Приближно) : 7 инчен висина, 1.6 инчен дијаметар Капацитет : 100 ml Пакетот вклучува : 1 Масло Sprayer, 1 Чистење со Четка, 1 Инка.

Особините

Купувачите избираат и