• Ново
PowerTrust 2Pack AAAA Полнење Батерии и Полнач за Светло Калкулатор, Часовникот за Аларм MP3 Плеер Површината Пенкало Батеријата и Други Електроника

PowerTrust 2Pack AAAA Полнење Батерии и Полнач за Светло Калкулатор, Часовникот за Аларм MP3 Плеер Површината

DEN 1284.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Smart LED Дисплеј Батерија Полнач : Power Trust Батерија Полнач може да се користи за АА ААА AAAA акумулатори.Power Trust 2 Pack AAAA Акумулатори и LED Smart Полначот Спецификации : * Капацитет : 450m Ah* Напон : 1.Забелешка : Со цел да се продолжи животниот век на батеријата, ве молиме да ја наполните батеријата пред да ја користите за прв пат и пред долгорочно складирање.нема потреба да купувате батерии често.Автоматски прекинете полнењето кога целосно наполнета.Компатибилен Со : Power Trust AAAA Ni-МЗ Батерии се совршени за широк спектар на домаќинството ги користи.2 V* Батерија Тип : Ну-МЗ* Батеријата Број : AAAA* Тип на Производ : Батерија Battery Charger Функција : Дизајнирани за АА / AAA /AAAA Ni-МЗ акумулатори.Тоа може да се полнат до 1200 циклуси.Автоматски прекинете полнењето кога целосно наполнета.Пакетот вклучува : 2 x AAAA Акумулатори.Батерија : Power Trust AAAA батерии се батерија.Компатибилен Со : Батерии се користат за површината пенкало, аларм, LED светилка, факелот, калкулатор, безжични врата,безжичен глушец, велосипед светлина, дигитална камера, моќ банка, Bluetooth слушалки like BT2040, перо, метар, радио, gamepad, ласерски покажувач, играчки, далечински управувач,мини фан, медицински инструмент, аудио опрема и др.2 V , Батерија Тип : Ну-МЗ, Батерија Број : AAAA.Не е применливо да литиум batteries Multiple Полнење Опции : полнење со USB ѕид полнач за во автомобил полнач, Преносни Извор на Енергија, или other.Издржливи,мала тежина и малата големина.

Особините

Купувачите избираат и