• Ново
M10-1.5 Хексадецимален Страната Најлон Вметнете Заклучување Ореви, DIN 6926, од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304), Светол Финиш, Количина 5

M10-1.5 Хексадецимален Страната Најлон Вметнете Заклучување Ореви, DIN 6926, од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304),

DEN 2126.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик 304 која нуди високо ниво на хемиски и отпорност на корозија.Нут Тип : Метрички Најлон Вметнете Страната Заклучување Орев.Навој Дијаметар : M10; Конец Теренот : 1.5 mm; Страната Дијаметар : 18.4 mm.Пакет се Вклучени : 5 x Најлон Вметнете Страната Заклучување Ореви.Големина : M10 (5 КОМПЈУТЕРИ).

Особините

Купувачите избираат и

Хексадецимален Авто-Заклучување Ореви, 10 КОМПЈУТЕРИ М2 Орев CNC Алуминиум Flanged Најлон Заклучување Орев Авто-Заклучување

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висок квалитет на Алуминиум / Најлон, овие заклучување ореви се цврсти и изд

DEN 242.16