• Ново
CSBH Вертикална Багаж Багажник, Хотел Куфер Носител на Патна Торба Поддршка Гостинската Соба Кожа Дрвени Багаж Стојат Складирање Рек Мебел Слетување Полица Фах Бага

CSBH Вертикална Багаж Багажник, Хотел Куфер Носител на Патна Торба Поддршка Гостинската Соба Кожа Дрвени Багаж

DEN 867.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стилски изглед се користат во различни хотели и одморалишта.-Поради разни причини, не може да биде одредена боја разлика, предмет на вистински производ.-Убава и stylish Package : Багаж багажник*1, со исклучок на предмети, освен багаж rack во picture Notice : -големината е рачно мери, постои одредена грешка, и на актуелната ситуација преовладуваат.Со склоплива структура, тоа може да биде зачуван во еден агол или гаража кога не е во употреба, зема мал простор; анти-расклатување завртки го издржат повтори виткање.Description The вертикална багаж решетката е направена од цврсто дрво, која е силна и стабилна.Висок Квалитет, Класични не треба да се наведнуваат надолу повеќе додека организирање на вашите туристички објекти.Функција : -вертикална багаж решетката е направена од цврсто дрво, која е силна и стабилна.Лесен Багаж Складирање Решение:Кој сака да го стави својот куфер на подот откако заморно патување, свиткување повеќе да се работи надвор?Или стави на чиста постела, што го прави валкани?Нашата количка за багаж решетката е одлична алатка за патниците и гости да уживаат во удобен престој.

Особините

Product name:
vertical luggage rack
Additional function:
folding
Applicable people:
adults
Use range:
luggage, clothing, sundries
Suitable scenes:
living room, office, studio, aisle, hotel room, etc.
Feature:
-The vertical luggage rack is made of solid wood, which is strong and stable. :
-Beautiful and stylish :
Package:
Luggage rack*1, excluding items other than the luggage rack in the picture :
Notice:
-The size is manually measured, there is a certain error, and the actual situation shall prevail. :
-Due to various reasons, there may be a certain color difference, subject to the actual product. :

Купувачите избираат и

Виткање Багаж Рек Виткање Багаж Полици Професионални Хотел Куфер Поддршка Цврсто Дрво Багаж Складирање Рек Патна

❤ На багаж рек како ова е, се разбира, исто така, мора да се има за хотели кои сакаат да обезбеди максимум

DEN 235.68

Хотел Багаж Рек Сет од 2, Гостинската Соба Свитлива Куфер Управување со Чевли Полица, Двојно Дно Багаж Рек Спалната

▶[Товарот 100kg] : хотелот багаж решетката е направен од висококвалитет цврсто дрво, со зголемување на мат�

DEN 2076.00

LXLA Двојно Багаж Управување со Чевли Багажник,Багаж Решетката за Спалната соба,Гостинската Соба,Хотелот(Боја:Дрво

ПРОИЗВОД : Хотел багаж багажник,еден вид на мебел за гостите да се стави на багаж,може да се стави количк�

DEN 240.72

Виткање Багаж Управување со Долната Полица - Обезбедува Дополнителен Простор во Плакарот, Спална соба, или Дневна

Познат по својата функционалност и убавина, секој од нашите производи е индивидуално направена од најд�

DEN 1605.60