• Ново
Акупресурата Прстени и Нараквици Massagers Сет за Прст и врвка за околу Рака Масажа на грбот

Акупресурата Прстени и Нараквици Massagers Сет за Прст и врвка за околу Рака Масажа на грбот

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Зголемување на циркулацијата на прсти и ослободување на вкочанетост.може да не одат во ред со оваа неверојатна супер-кул сет на 10 заострен прст прстени и 2 на зглобот нараквици!Се Прашувам Зошто Тоа Се Правото Фокус Играчки За Вас?Еве Зошто : ① Можете лесно, носи нашиот џеб-големина и лесни рака играчки каде и да оди (всушност можете да ги носи)! ② Овие еластичен прстени се толку тивок кога ќе ги користите дека тие нема да го одвлекува вниманието на луѓето околу вас.

Особините

Купувачите избираат и

12 Парчиња Акупресурата Прстен Заострен Сензорни Прст Прстени Масажа Прстени Сет за Тинејџерите, Возрасни, Молчи

Опсег на usages : акупресурата прстени се погодни за возрасни, наставници, ученици, терапевти, долгорочно к�

DEN 167.76