• Ново
LLPTA Новите Електронски Гас Тело Собрание w/TPS Позиција Сензор компатибилен со 03-06 Елемент 03-05 Спогодба 2.4 L ВО Транс 98-01 ФОЛКСВАГЕН Буба 99-01 Голф Jetta 2.0 L L4 AEG Моторот Без ?

LLPTA Новите Електронски Гас Тело Собрание w/TPS Позиција Сензор компатибилен со 03-06 Елемент 03-05 Спогодба

DEN 1629.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со : 2003-2005 Хонда Спогодба 2.4 L L4 Со Автоматски Менувач Само; 2003-2006 Хонда Елемент 2.4 L L4; 1998-2001 "ФОЛКСВАГЕН" Буба 2.0 L L4 AEG Моторот (Само се Вклопуваат AEG Моторот Без Контрола на Крстарење); 1999-2001 "ФОЛКСВАГЕН" Голф/Jetta 2.0 L L4 AEG Моторот (Само се Вклопуваат AEG Моторот Без Контрола на Крстарење).Пакет Се Вклучени : Нови Електронски Гас Тело На Собранието.Направени од OE споредливи материјал за да се исполнат фабричките спецификации и перформанси.Значително ќе се подобрат доза перформанси, моторот емисии и возило сигурност да се добие подобро забрзување или забавување искуство.Гаранција : 3 години.Инсталација : Директна Замена.Доаѓа со 3 години фабрика гаранција 100% Сосема Нов Во Фабрика Оригиналниот Пакет.Директна замена.Лесно да се инсталира.Направени од OE споредливи материјал кој обезбедува долготрајни живот и високи перформанси.Сите делови биле тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.

Особините

Купувачите избираат и

SANGHAI Списание Датотека Носителот Пластични Списание Датотека Носителот Документ Организатор Мулти-Функционални

Класичен стил дава оваа книга на носителот на мултицел изглед, кој може да се интегрира со било која кан�

DEN 415.68