• Ново
Isabelvictoria Portablecompact Исклучителна Цврст Надворешен Алуминиум 360 Степени Вртливата Планината Држачот За Ѕид, Плафон Мини Проектор Заградата

Isabelvictoria Portablecompact Исклучителна Цврст Надворешен Алуминиум 360 Степени Вртливата Планината Држачот

DEN 2167.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен од висок квалитет на алуминиум материјал.Погодни за домашно кино, конференциски сали, училиште, банка и сл.Целосна 360°на ротација, лесно да се инсталира.Пренослив, лесен и цврст надворешноста.Исклучителен изглед, со точна големина и компактен заклучување.Спецификации : Intalled големина : 88x88x190mm Height : 173 -190mm(мин-макс)Боја : silver Package вклучува : 1x Проектор заградата сет (лцд проектор не се вклучени)1x Завртки торба.

Особините

Купувачите избираат и

CJshop Проектор Стојат Проектор Планината Стојат Проектор Кат Штанд Носителот Прилагодливи Агол Проектори Стојат

Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.89 inches Product Боја:Black Prompt : 1.Проекторот Стојат �

DEN 1891.20