• Ново
Port Authority Мажите Свила Допир Перформанси Поло

Port Authority Мажите Свила Допир Перформанси Поло

DEN 268.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.K540 3.9-унца 100% катјонската полиестер двојно поврзана.Авто-ткаенина јака.Tag-слободен етикета. 3-копче фуста со обоена-да-одговара копчиња.Поставена во отворен ткаенината ракави.Стил # : K540 Ние ги зеде нашите легендарниот Свила Допир Поло и направив да работат дури и потешко.На трајни Свила Допир Перформанси Поло фитили отпорен на влага snags и благодарение на Posi Charge технологија држи на нејзината боја за професионален изглед кој трае.Таму¿¿¿s едноставно не повисока вршење поло во оваа цена! 3.9-унца 100% катјонската полиестер двојно поврзана Само-ткаенина јака Tag-слободен етикета 3-копче фуста со обоена-да-одговара копчиња Поставена во отворен ткаенината ракави Двојно-игла ракави ракав и полите.

Особините

Купувачите избираат и