• Ново
Астрономски Синото Море Бања Поставува со Туш Завеса и Килими и Додатоци, Океанот Желка Туш Завеса Поставува со 12 Куки, Бања Мат Поставите Бања Оркестарот со Трајни

Астрономски Синото Море Бања Поставува со Туш Завеса и Килими и Додатоци, Океанот Желка Туш Завеса Поставува

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】 100% Полиестер Платно, многу меки и удобни, бања поставува со туш завеси и килими и додатоци Многу погодна за тоалет декорација. 【ШАРЕНИ ДИЗАЈН】наутички тема бања оркестарот, напредно 3 D туш завеса технологија на печатење, океанот тема туш бања завеса сликата јасно, направете ја вашата бања повеќе свежи и имаат нов изглед. 【ГОЛЕМИНИ ИНФОРМАЦИИ】комплет вклучува : печатени шема туш завеса 70.8"во X 70.8"во бања мат 29"во X 17"во, тоалет капак поклопец 16"во 14.5 X"во, на U-облик килим 17.8"во 14.5 X"во, И бања прибор 12 куки, оваа големина одговара на повеќето семејства. 【ПОВЕЌЕ се КОРИСТИ ENVIONMENTS】 бања завеса поставите лесно може да се инсталира во вашиот дом, стан, дом, клуб, farmhouse и други места каде што треба бања декорација. 【МИЕЊЕ & се ГРИЖИ】Машина перат,не кајгана, се исуши природно .Нашите пријателски и сигурен услуги на клиентите ќе ви одговориме во рок од 24 часа!Вашето задоволство е нашето најголемо достигнување!Можете да купите со доверба.

Особините

Купувачите избираат и