• Ново
Gustus Vitae - Лимон, Рузмарин Морска Сол - Не се ГМО, Проверена - Магнетни Калај - Автентичен Гастрономски Леќата - Направена во Мали Серии

Gustus Vitae - Лимон, Рузмарин Морска Сол - Не се ГМО, Проверена - Магнетни Калај - Автентичен Гастрономски

DEN 203.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нема ореви, соја, млеко или глутен.Сите природни : бесплатно од вештачки бои и вкусови.Чувајте ги вашите занает леќата во лесно рака е стигнат до, и да се трансформира едноставна плочи во готвач-управувано гурманските јадења.Рака спакувани во Калифорнија од домашни и увезени состојки.НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТ ВО ИСПОЛНЕТ МОРСКА СОЛ : Ние извор парична казна Пацифик Морска Сол како нашата база, пред внимателно да ја вгради со одржливо извори, сите природни состојки.НАПРАВЕНА ВО МАЛИ СЕРИИ : Нашата Лимон, Рузмарин Морска Сол е направена со користење на најдобрите, па зошто да не се третираат како најдобар?Само од страна на одлуки во гурманските количини, ние се задржи на нашиот квалитет премиум и се испорача само најсвеж во спајс мешавини.Донесе храбар вкус менито што се на вашиот готвење, или едноставно посипете на само пред услуга за вкусна, гурманските допир.Magnetized поддршка : tins држи до вашиот фрижидер или други метални површината.

Особините

Купувачите избираат и