• Ново
Ariat FR Основна Работа Мажите е Класичен Долг Ракав Копчето Надолу Кошула

Ariat FR Основна Работа Мажите е Класичен Долг Ракав Копчето Надолу Кошула

DEN 1629.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

88% Памук, 12% Најлон.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Ги исполнува Опасност Категорија на Ризик оценка на HRC 2. Номинална над 9 во Лак Термички Перформанси Вредност ATPV 9.5. FR Трајни мека twill што е удобно против вашата кожа.Јасно означени за БЗР барањата како FR и HRC2. NFPA 70 E и NFPA 2112. Надвор од овој свет перформанси што стои до опасни услови.Направени од издржлив, мека пламен отпорни twill што е удобно против кожата.На копчето надолу предната има левата страна на градите џеб.Поголема рака мобилност технологија држи риза ракав надолу и продолжен inseam изградба подобрува опсегот на движење.Продолжен inseam изградба подобрува опсегот на движење.По завршувањето детали вклучуваат прилагодливи ракави.HRC2, ATPV 9.5, NFPA 70 E, NFPA 2112 оценет.

Особините

Купувачите избираат и

TiaoBug Деца Девојки Фитнес, Јога Спортски Градник За Обука Градник Спортски Танц Култури Блузи Тренингот Резервоарот

Патент затворање.Рака Мие Само.Сечење на врвот е изработен од полиестер и spandex материјал, рака мие.Многу

DEN 143.76