• Ново
AKWH Гас Тело Собрание 16400-RAA-A62 за 2003-2005 Хонда Спогодба ЕКС Купе 2-Врата 2.4 L / Седан Со 4 Врати 2.4 L, 2003-2006 Хонда Елемент 2.4 L

AKWH Гас Тело Собрание 16400-RAA-A62 за 2003-2005 Хонда Спогодба ЕКС Купе 2-Врата 2.4 L / Седан Со 4 Врати 2.4

DEN 1727.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated2003 Хонда Спогодба LX Седан Со 4 Врати 2. Проверете Мотор Светлина; 3.Сепак, кога на гас тело е оштетен, на согорување процес нема да се случи правилно се должи на несовршена воздух/гориво мешавина.

Особините

Купувачите избираат и