• Ново
HIGOGOGO Boho Кат Перница, Бохемски Бран Стил Медитација Перница Плоштадот Седиште Перница Јога Перница Индија Седење Подлога за Дневна Соба и Спалната соба Балкон Град?

HIGOGOGO Boho Кат Перница, Бохемски Бран Стил Медитација Перница Плоштадот Седиште Перница Јога Перница Индија

DEN 1497.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПЛОШТАД МЕДИТАЦИЈА ПЕРНИЦА : 22x22 Инч.Дебелината е за 3.БРАН ДИЗАЈН : седиште перница карактеристики бран модел со девет шевови позиција за да се спречи деформација.Ова седиште перница е доволно голем да се направи, медитација или јога во тишина.Можете да уживате во вашето слободно време седи на подот кога се заедно со вашите пријатели, семејство и деца.Подот перница е кожата-friendly памук, лен ткаенини, удобни и супер-меки допира.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КАТ ПЕРНИЦА : Овој прекрасен декор е голем кат перница за читање дупки, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА на подот, и е поудобно од килими или душеци.Одличен начин да се во леснотијата и да четувате со пријатели.Answer : ___________________________ NOTE : перница е полна со компримиран пакет, ве Молиме да се стави на подот перница изложување под сончева светлина за неколку часа и туп тоа малку, а потоа подот перница ќе се опорави до нормална дебелина наскоро.Оваа boho перница седиште е високо квалитетна медитација перница, Јапонски кат перница, јога подлога и душекот перница.Можете да играте со вашите деца на подот интимно без добивање на настинка.Можете да уживате во вашето слободно време седи на подот кога се заедно со вашите пријатели, семејство и деца.Ако не сте 100% задоволни, контактирајте не директно (дури и ако по враќањето прозорецот) и ние ќе ви обезбедиме со еден Не-Прашања, Побара замена или враќање на средствата.

Особините

Купувачите избираат и