• Ново
Modway Оживее Современата Модерна Ткаенина Тапациран Двојка Во Светло Сива

Modway Оживее Современата Модерна Ткаенина Тапациран Двојка Во Светло Сива

DEN 1476.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ткаенина.СОВРЕМЕНИОТ СТИЛ - Чисти линии и splayed дрво нозе понуда средината век инспирација за оваа модерна двојка Со удобно уште прилагодени профил Оживее е лесен прилог на вашата дневна област.МОДЕРЕН САЛОН на самото МЕСТО - Beckoning гости да седат назад и да се релаксираат на оваа тапациран двојка дотации повик за утеха на дневна соба и погодно бродови во преносна кутија за лесно стан испорака.ПОВИКУВАЈЌИ ДИЗАЈН - Тапациран во полиестер ткаенини Оживее вклучува пена поместена перници и две зајакнат перници Својот пристапен дизајн и смирувачки нијанси се идеални за формални и неформални settings слично.ЛЕСНО СОБРАНИЕТО - Reinventing традиционален мебел шопинг искуство на овој модуларен двојка е погодно испраќаат директно до вашиот праг и вклучува лесно да се следат инструкциите, за да се соберат.МОДЕРНАТА ДВОЈКА МЕРЕЊА - разноврсна решение за седење Оживее надополнува модерна среден век и современата décors Димензии 60"L x 32 5"W x 33 5"H Тежина Капацитет 882 lbs.Боја : Светло Сиво | Големина : Двојка.

Особините

Купувачите избираат и