• Ново
На Север се Соочуваат Жените Скок Надолу Паркови

На Север се Соочуваат Жените Скок Надолу Паркови

DEN 6920.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Предвремени затворање.АВАНТУРА ПОДГОТВЕНИ.Жените Скок Надолу Паркови обезбедува зима заштита од врвот на главата до колена.Ова ладно времето грб карактеристики водоотпорен Dry Vent ткаенина и 550-пополни надолу изолација.ДОЛУ ИЗОЛАЦИЈА.Се на студено со супериорна топлина благодарение на 550 пополни goose надолу.Сертифициран за Одговорното Надолу Стандард (RDS), ќе можете да лесно да се остане топол — дури и во најстудените денови.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ.Направени со Dry Vent перформанси техника, овој водоотпорен, windproof и дише паркови обезбедува пријатна комфор за удобно ноќевања или авантура дена.Лесно да се грижи за и лесно да се носат, ќе ви се допаднат напор изгледаат и се чувствуваат каде и да одите.СТАНДАРД СЕ ВКЛОПУВААТ.Со ласкави форма и доволно мобилност, ова паркови е совршен за целосна заштита.За било авантура ќе искуство слобода на движење преку рамената и градите.НАДВОРЕШНА ФЛЕКСИБИЛНОСТ.Никогаш не престануваат да се Истражува со внимателен функции кои ви помагаат да одите понатаму — останете покриени и во комплет со прилагодливи аспиратор со отстранлив faux крзно и да ја задржите вашите предмети безбедно со secure-zip страна џебови.

Особините

Купувачите избираат и