• Ново
Travelon Анти-Кражба Boho Спојки Crossbody

Travelon Анти-Кражба Boho Спојки Crossbody

DEN 1008.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Од повеќе чување џебови и внатре и надвор, на внатрешни ѕидови паричникот па вие не мора да носат екстра губење на паричник.Заклучување на главната преграда има RFID заштитени пасош и картичка слотови, zip ѕид џеб и врзан клучен клип со LED светло.Помага во спречување против електронски кражба на идентитет со RFID блокирање на картичка слотови и пасош џебови.Рака се откажат : 14.Не е ни чудо Travelon е една од повеќето сакаше и кеси.На slash-отпорни, прилагодлив рамо, рака е лесно кабриолет и отстранува и да им овозможат да се носи hands-free или скриена под вашата рака.Помага во спречување на pickpockets од добивање во вашата торба.Рака заклучување обезбедува торба за стационарен објект или стол.Дали ќе се носат како спојки, wristlet или crossbody торба тоа што нуди лесен решение за бизнис патување.5 во Ð 26 во.

Особините

Купувачите избираат и