• Ново
56 Двојка Троседот со 2 Полнење преку USB Порти Модерна 2-Седишта Љубов Седиште Двоен Софа Тапациран Каучот за Дневна Соба, Канцеларија, Спална соба (Темно Сива боја)

56 Двојка Троседот со 2 Полнење преку USB Порти Модерна 2-Седишта Љубов Седиште Двоен Софа Тапациран Каучот

DEN 1024.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Големина и Услуга】:Вкупната големина : 56. 【Добар Квалитет】:На софата е направен од крупни лен ткаенини, што е повеќе дише и мека, 4 инчи висок раст сунѓерот станува помек по компресија третман, и голем назад перница е полна со целосна кукла памук, така да може да седи на троседот да се направи ќе се добие подобра релаксација. 【Топло Совети】:Троседот назад перница и перница се вакумирани, ве молиме оставете го за неколку дена, откако ќе го отворите задниот перница пакет, тоа постепено ќе се опорави. 【Модерен Стил】:Со должина од 56 инчи да ги собере различни простори, можете да го красат вашата дневна соба/спалната соба/канцеларија/прием соба или дури и го стави во вашето кафе.

Особините

Купувачите избираат и