• Ново
Pickle Моќ AAAA Батерии,2 парчиња 500mAh Ni-МЗ AAAA Батерија за Површината Пенкало и USB Полнач на АА ААА Батерии AAAA

Pickle Моќ AAAA Батерии,2 парчиња 500mAh Ni-МЗ AAAA Батерија за Површината Пенкало и USB Полнач на АА ААА Батерии

DEN 2224.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

????【Долго траење на Батеријата】500m Ah висок капацитет,батерија AAAA батериите можат да се полнат до 1200 циклуси, удобен и подостапни отколку илјадници алкални батерии,спаси огромни пари !. ????【Ниска Само-отпуштање】 : Вградени печат структура да се прошири просторот на кристалните решетки, да се направи повеќе простор за водород, батерии ќе има сила подолго од другите. ????【Широка Употреба】 : Широко се користи на површината пенкало, аларм, LED светилка, факелот, калкулатор, безжични врата, безжичен глушец, велосипед светлина, дигитална камера, моќ банка, Bluetooth слушалки како BT2040, перо, метар, радио, gamepad, играчки, далечински управувач, мини фан, аудио опрема и др. ????【Повеќе Полнење Options】LED Дисплеј Полнач,покажува статусот на полнење.Засекогаш ја полните батеријата може да се полни со енергија банка,Лаптоп,ѕидни држачи ,автомобил полнач и други USB уреди. ????【Безбедност Заштита】 - Напредно MCU контрола и -∆V функција, во текот-топлина и во текот тековната заштита, кратки-коло заштита, не-полнење и неисправни батеријата за откривање.

Особините

Купувачите избираат и