• Ново
Амазон Essentials Жените е Лесен Долги Ракави Подолго Должина Cardigan

Амазон Essentials Жените е Лесен Долги Ракави Подолго Должина Cardigan

DEN 763.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

55% Памук, 25% Модални, 20% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Удобно, flowy одговара.Лесни и меки предиво.Пред далноводи џебови.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува кашмир џемпери, руно и надолу јакни, и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест да се одржи на највисоко s во квалитет и удобност.

Особините

Купувачите избираат и