• Ново
Уво Восок Отстранување Алатка со LED Светло и Складирање Случај за Возрасни & Деца 2 Пакет ушната маст Смена Комплет со Светло & Дополнителни Батерии со Zipwaze

Уво Восок Отстранување Алатка со LED Светло и Складирање Случај за Возрасни & Деца 2 Пакет ушната маст Смена

DEN 988.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

КОРИСТЕЊЕ СО ЛЕСНОТИЈА : внимателно стокмено се справи прави уво восок чистење кавга-бесплатно работа; можете да го користите ушната маст алатка со само една рака. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Ние се допаѓа кога сте воодушевени. - Поддржан од 100% задоволството на клиентите гаранција.Ова значи дека ќе добиете за да се јасно да се види сите на восок која треба да се отстранат и да работат безбедно на earpick да се спречи каква било повреда.Ова значи дека ќе добиете за да се види секој дел од увото многу појасно за подобра и посигурна ушната маст отстранување.Во случај на било незадоволство со нашите светло earpick, едноставно да допрат до нас и ние ќе направиме сите ние може да се натера да се насмевнам. - Има ергономски се справи со кој се овозможува за една рака употреба. - На earpick прилози лесно продавница внатре се справи.Тука се и повеќе причини за да го сакам овој уво ги собереш curette : - Доаѓаат со здрав, пластични случај за лесни за складирање.Сакате да се земе вашата запалени уво ги собереш на вашите патувања?Компактен дизајн овозможува да се задржи ушната маст во проверете дури и кога сте во движење.Тоа доаѓа со 3 приклучоци : мал трансферот, стандардна големина една, и tweezer продолжување; така што нема потреба да се трошат дополнителни купување на одделни уво чистење алатки.Се такт купувач и да добијат ушната маст смена алатка дизајнирана со флексибилност во умот.

Особините

Купувачите избираат и