• Ново
Torani Пеперминт Сируп, 750 ml

Torani Пеперминт Сируп, 750 ml

DEN 336.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Додава богата, indulgent вкус вашиот пијалоци.Се служи со топла или ладна dinks.Чиста шеќерна трска & Природно Вкус. #1 на потрошувачите бренд во сад. 750 m L шише.Torani Сирупи се направени со чиста шеќерна трска, природни вкусови и ладно-филтрирана вода.Секој вкус е внимателно стокмено додека тоа се постигнува нашиот златен стандард.

Особините

Купувачите избираат и