• Ново
Lagita Крпа Рек 12 Инчи Бања Пешкир Полици SUS 304 Монтира на Ѕид за Бања Оркестарот, Сребро.

Lagita Крпа Рек 12 Инчи Бања Пешкир Полици SUS 304 Монтира на Ѕид за Бања Оркестарот, Сребро.

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ги користат со доверба - Користете шрафови за да се инсталира на рек го прави постабилен отколку лепак или налепница.Нема потреба да се грижите за испаѓање. ????Нема рѓа - Направени на 304 нерѓосувачки челик.Здрав и ' рѓа-доказ.Задржи сосема нов изглед, дури и по подолг период на употреба.Капацитет - Можат да доведат до 11lbs е многу доволно за секојдневна употреба.Добар изглед - Мат површина и Лак-форма агол дизајн го прават решетката има многу добар изглед во бањата.Круг агол дизајн ги штити луѓето кои се повреди од пад во рек случајно.Она што би ви се - 12inch крпа багажник * 1. Завртки * 4. Проширување завртка *4. Ален се вози *1. Настава *1. 1. Чистење на површината. 2. Ударна дупка со 6mm вежба. 3. Вози проширување завртки. 4. Заострување на шрафовите. 5. Се стави на решетката на. 6. Стегне со ален клуч.

Особините

Купувачите избираат и

ZTBH Бања Хардвер Поставува Бања Хардвер Собата,Крпа Железнички Бар Багажник,Бар Полица,Ткиво Хартија Држач,Четка

Површина По Завршувањето На : Нерѓосувачки Stee.Главен Материјал : Метал.Мазна површина, без остри рабови �

DEN 557.04

Бања Хардвер Собата, 5 Црно Парче Од Не 'Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Рек Постави Ѕид Крпа Бар Во Собата Вклучуваат

ЦЕЛОСЕН СЕТ бања хардвер собата вклучува : 16" рака крпа бар, тоалет хартија носителот, крпа прстен, 2 мулт

DEN 2085.60