• Ново
DANCEYOU Кристал уметничко Лизгање Пенливи Хулахопки во Текот на Подигање На Нозе Кристали со висока Waisted Танц Leggings Девојки Жените Тен

DANCEYOU Кристал уметничко Лизгање Пенливи Хулахопки во Текот на Подигање На Нозе Кристали со висока Waisted

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРОФЕСИОНАЛНИ уметничко ЛИЗГАЊЕ ХУЛАХОПКИ : Вртат дизајн на кристал кристали се применува на двете нозе.Се ОБЕЗБЕДИ ДОВОЛНО ТОПЛИНА s не постои ризик од нив кршење.Висока еластичност калапи вашите нозе и да ви ги презентираме најдобрите лидери на сцената.Двојно Тока Дизајн.Постојат три големини за жените : Препорачана Висина : 4'11"-5'11", Тежина : 95-175lbs. - Pantyhose многу удобно и многу добар за натпревари. - Многу удобно, флексибилни хулахопки.Јас секогаш имаат неколку пара од овие во моите ќерки скејт торба.

Особините

Купувачите избираат и