• Ново
Meland Божиќ Гумени Волшебниот Еднорог 6ft - Авто Inflating Божиќ Еднорог Украси со 7 Боја Ротирачки Светла за Внатрешна Отворено Божиќ Партија Двор Градина

Meland Божиќ Гумени Волшебниот Еднорог 6ft - Авто Inflating Божиќ Еднорог Украси со 7 Боја Ротирачки Светла

DEN 1487.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се расположи Божиќ со Уникатни Волшебниот Еднорог.Meland 2021 нова мода Божиќ еднорог удар ups-от додадете посебен поглед за Божиќ ноќ.Оваа шармантна волшебниот еднорог ќе остави голем впечаток за деца, пријатели и соседи и да уживате во празнична Божиќ.Само се надувува и осветлува за Божиќ ноќи - Meland еднорог двор оркестарот има вграден вентилатор и внатрешни 7 боја ротирачки светла.Кога плус тоа во стандарден електричниот штекер, таа се надувува во секунди и ја осветлува вашата Божиќ екранот.Издржлив материјал и компактен дизајн - На лесен и времето отпорни полиестер, како и компактен дизајн го прават тоа лесно да се постави, ги симнат и чување на податоци, дозволувајќи им на вашето семејство го користите овој Божиќ гумени декорација за следната година.Вклучува потребните додатоци за стабилна setup - Не само што доаѓа со четири земјата удели, но, исто така, патентите на дното дека прави големи гумени постабилна за отворен и затворен постави.Симпатична Божиќ удар ups-от со пристоен квалитет - Meland празник гумени décor има IP44 водоотпорен оценка, двете УЛ и CE сертификација.Мора да избор за вашиот 2021 Божиќ декорација.

Особините

Купувачите избираат и

SANGHAI Списание Датотека Носителот Пластични Списание Датотека Носителот Документ Организатор Мулти-Функционални

Класичен стил дава оваа книга на носителот на мултицел изглед, кој може да се интегрира со било која кан�

DEN 415.68