• Ново
На Децата Место Момчиња се Повлече на Товар Панталони

На Децата Место Момчиња се Повлече на Товар Панталони

DEN 310.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Направен од 100% Памук Twill; peached за мека чувствуваат.Оваа плакарот главен збор во памук twill за да изгледа дека е издржлив и мека.Стилизирана со еластична повлекување на половината и внатрешниот прилагодливи половината јазичиња; како плус на страна коса, карго размавта и назад велт џебови.Одличен избор за секојдневна облека, овие товар chinos може да се спарите со polos и графички tees слично.На Децата Место нуди вредност цени на облека и облека кои се забавно и лесно да се стави заедно.Тие ќе го сакам овој стил..ќе го сакам ова место.Ние обновено овој класичен стил со skinnier одговара тој ќе љубов.

Особините

Купувачите избираат и