• Ново
ExpressItBest Високо Квалитетен Алуминиум Табличка - Знамето на Уругвај (Uruguayan) - Селски

ExpressItBest Високо Квалитетен Алуминиум Табличка - Знамето на Уругвај (Uruguayan) - Селски

DEN 1269.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

12" x 6" Алуминиумски табличка - стандардна големина за да ги собере сите НАС автомобили.Нашите регистарски таблички се .03" дебела висок квалитет на алуминиум.Стандардна монтажа дупки и заоблени ќошиња. (Завртки не се вклучени).Висок квалитет и трајност на трајни - Сончевите УВ отпорни & времето доказ.Одличен Подарок за било кој повод - 100% произведено во U. S. A. Издржливи и долготрајни, нашите регистарски таблички изгледаат одлично додека стои до тешки услови.

Особините

Купувачите избираат и