• Ново
Сет од 2 Медитација Перница,Boho Перница, Бохемски Јога Оркестарот Под Перница Mandala Индискиот Печатени Плоштадот Медитација Тепих Перница Удобност Седиште Перница з?

Сет од 2 Медитација Перница,Boho Перница, Бохемски Јога Оркестарот Под Перница Mandala Индискиот Печатени Плоштадот

DEN 863.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : подот перница е кожата-friendly полиестер ткаенини, удобни и супер-меки допира.Таа има добра враќа ефект, релаксирачки колковите.Одличен начин да се во леснотијата и да четувате со пријатели.ДИМЕНЗИИ : 19.7x19.7 x 3.9 Инч.Ова седиште перница е доволно голем да се направи, медитација или јога во тишина.На плоштадот памук, лен кат перница е погодна за дневна соба и спалната соба затворен отворено градина оркестарот.БОХЕМСКИ ДИЗАЈН : седиште перница карактеристики мрачно бохемски стил и племенска култура.Оваа boho перница седиште е високо квалитетна медитација перница, Јапонски кат перница, јога подлога и душекот перница.Можете да уживате во вашето слободно време седи на подот кога се заедно со вашите пријатели, семејство и деца.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КАТ ПЕРНИЦА : Овој прекрасен декор е голем кат перница за читање дупки, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА на подот, и е поудобно од килими или душеци.Можете да играте со вашите деца на подот интимно без добивање на настинка.СЕДИШТЕ ПЕРНИЦА ЗА СТОЛ : Ова удобност перница исто така, може да биде ставен на катедрата за статистика и за домашна употреба.Боја : Црвена.

Особините

Купувачите избираат и

SANGHAI Списание Датотека Носителот Пластични Списание Датотека Носителот Документ Организатор Мулти-Функционални

Класичен стил дава оваа книга на носителот на мултицел изглед, кој може да се интегрира со било која кан�

DEN 415.68