• Ново
Амазон Мажите Најважен е Тенок-Одговара Долги Ракави Памук, Лен Кошула

Амазон Мажите Најважен е Тенок-Одговара Долги Ракави Памук, Лен Кошула

DEN 136.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

55% Лен, 45% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Се вклопува во близина на телото за врзување, тенок силуета.Кул и лесни лен ткаенини за мека, дише удобност.Копче-пред затворање.Еден бренд.

Особините

Купувачите избираат и