• Ново
Wrangler Authentics Мажите Лесно се Вклопуваат Удобност Flex Половината Жан

Wrangler Authentics Мажите Лесно се Вклопуваат Удобност Flex Половината Жан

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опуштено се вклопуваат.Тешки-должност патент летаат со копче затворање.Овој сестран жан е изградена со издржливи материјали изграден за долготрајна удобност и додаде опсег на движење.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ.Овие фармерки се направени со трајни и удобно flex тексас за додаде опсег на движење.Пет-џеб стил.УДОБНОСТА FLEX КОРСЕЛЕ.Заврши со патент лета, копче за затворање и нашиот потпис кожни patch, овој класичен Wrangler жан е изградена минатата со безвременски завршува.Опуштено седиште и бедрото и седи на природни половината.Inseam-мерка од само под crotch на дното на глуждот.98% Памук И 2% Spandex.Карактеристики за удобност водат тексас.Изграден со една релаксирана одговара преку седиште и бедрото, овие разноврсна фармерки седат на природни половината за удобно се вклопуваат во текот на секоја задача.ПЕТ ЏЕБ СТИЛ.Издржливи flex тексас за додадени се водат во движење.Машина За Миење.Wrangler Authentics мажите лесно се вклопуваат удобност flex жан карактеристики за удобност flex корселе со една релаксирана одговара дека седи на природни половината.Класичен пет-џеб стил жан.Дизајниран со удобноста на ум, нашиот иновативен flex корселе гарантира удобно се вклопуваат што се движи и се наведнува со вас.ПОТПИС ДЕТАЛИ.

Особините

Купувачите избираат и