• Ново
GALS48M4JG 48 W x 96 L GearLoft Надземни Гаража Таванот Монтирани Багажник

GALS48M4JG 48 W x 96 L GearLoft Надземни Гаража Таванот Монтирани Багажник

DEN 9577.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Обезбедува до 96 сертификати.На тешки багажник, отпорен на корозија тешко грб заврши, а изградена-во платформа обезбеди трајност, додека EZ Поврзете заклучување игли се одржи точки на поврзување во место.На прилагодлива висина овозможува до 96 сертификати.на чување и решетката држи до 750 кг на рамномерно распоредени тежина.Покриени од страна на брендот е 10-годишно ограничена гаранција, може да се смета на тоа сигурно, безбедно апарат за складирање за годините што доаѓаат. EZ се Поврзете на заклучување, pin држи безбедни конекции.Добиете голем број на предмети што се надвор од подот, од сезонски објекти и градежни материјали да полна големина кантите и totes.Вграден-во платформа за интегрирано поддршка.Надземни Gear Loft Складирање додава нова димензија на гаража организација. Вкупно : 37" H x 48" W x 96" Д КАРАКТЕРИСТИКИ 1.Оптимално флексибилност со приспособување на висина на дршката од 23" До 37" Х.Собранието е брз и без мака, благодарение на брендот е патентиран EZ Поврзете технологија. 48" W x 96" D x 23-37" H (прилагодливи) 2. EZ се Поврзете на заклучување, pin држи конекции безбедна 5.на апарат за складирање 7. Вграден-во платформа за интегрирано поддршка 6.48" W x 96" D x 23-37" H (прилагодливи).

Особините

Купувачите избираат и