• Ново
PCMD, LLC. Проектор Таванот Планината Компатибилен со Sony VPL-HW45ES VW350ES VW550ES VW600ES VW675ES (5-Инчен Продолжување)

PCMD, LLC. Проектор Таванот Планината Компатибилен со Sony VPL-HW45ES VW350ES VW550ES VW600ES VW675ES (5-Инчен

DEN 3950.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Проектор таванот месеци од Проектор Таванот Месеци Директна (PCMD) ДОО.Оваа планината стил поставува проектор околу 5 инчи, од таванот.На монтажа плоча е ЦПУ машински за прецизно fitment и направени од 6061-T6 авиони одделение алуминиум.Макс Навалување : +/- 80 степени.Ние се стремиме да се направи вашата нарачка најлесен што може да биде.Направени во САД Нашите месеци се со гордост се дизајнирани и произведени во Охајо.Не се наменети за капка/лажни тавани Вистински монтажа плоча може да се разликуваат од тие на сликата Проектор не се вклучени PCMD ПРЕДНОСТ : Услуга за Клиентите Имате прашање?Ние одговори на клиент прашања брзо и професионално.Овој проектор таванот планината може да се ротира 360 степени, и pitched и дојдов во која било насока.За разлика од универзалната таванот месеци, нашиот проектор таванот месеци се специјално дизајниран за вашиот лцд проектор.ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ : Ние веруваме дека ќе биде 100% задоволни со форма, одговара, и функцијата на вашиот лцд проектор таванот планината дека ние ќе се прошири ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА на сите наши проектор таванот планината колекции!Купувачот плаќа врати превозот и не се враќа.100% Авиони Алуминиум (6061-T6) Изградба.Сите потребни хардверски е вклучена да се инсталира на таванот се качи на вашиот base таванот или дрвена греда и проектор.Макс Навалување : +/- 80 степени.Детални инструкции се исто така вклучени за брза и лесна инсталација.

Особините

Купувачите избираат и

CJshop Проектор Стојат Проектор Планината Стојат Проектор Кат Штанд Носителот Прилагодливи Агол Проектори Стојат

Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.89 inches Product Боја:Black Prompt : 1.Проекторот Стојат �

DEN 1891.20