• Ново
Бамбус Крпи за Бања - 2 Пакување, 30x54 Инчи Голема Бања Крпи 500 GSM Бамбус Јаглен & Памук Бања Лист Идеален за Секојдневна Употреба, Лесно за Нега на Машина за Миење, Абсор

Бамбус Крпи за Бања - 2 Пакување, 30x54 Инчи Голема Бања Крпи 500 GSM Бамбус Јаглен & Памук Бања Лист Идеален

DEN 1032.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сива крпа сет вклучува 2 Големи Бања Крпи во големина 30x54, 50% јаглен бамбус/ 50% ringspun памук.Ставете се себе си во свилен мекост со нашите бања крпи сет.Абсорбента бамбус јаглен меки влошки.Нашиот хотел квалитет бамбус крпи за бања сува брзо и се отпорни на абење, додека останатите мека.Оваа бања пешкир собата е совршен за завиткување околу вашата коса и тело, како туш или плажа крпа.Најдобри крпи за подарок за секој почитување на еко-пријателски или имаат осетливост на хемиски материјал.

Особините

Купувачите избираат и

YUEND Геометриски Сон Пурпурна Коњ Гостин Повеќенаменски за Бања Дома Хотел Салата Спа Декоративни Многу Абсорбента

Полиестер.Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, свет

DEN 167.52

YUEND Сон Ѕвезденото Небо Галакси Бања Крпи Рака Првенство Многу Абсорбента Декоративни Мека Голем Гостин Повеќенаменски

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52

YUEND Бања Крпи Рака Гроздобер Многу Абсорбента Декоративни Мека Големи Шема Гроздобер Шарени Гостин Повеќенаменски

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

DEN 167.52

Крпи Бања Крпи за Возрасни Абсорбента Брзо Сушење Мека Кожа-Пријателски Големи Пешкири за Парови во Бања и Лицето

Куп густина е на високо ниво, па тоа не е лесно да се фрли на косата.Лесни и меки, меки и удобни, силната ап

DEN 7366.08

Смешни Црна Мачка Рака Крпа за Бања Мека Големи Декоративни Рака Крпа Пергола Крпа Повеќенаменски за Бања, Хотел,

7in Ширевте; Ексклузивно На Embellishments.????【Материјал Опис】Смешно Црна Мачка Fingertip Бања Крпи Superfine Влакна (По�

DEN 407.76