• Ново
40MM Дијаметар Еспресо Кафе Подесувате, од не ' Рѓосувачки Челик Кафе во Прав Чекан Алатка Рамен База на Кафе Грав Притиснете Компатибилен со Долче Започна Машина Refill

40MM Дијаметар Еспресо Кафе Подесувате, од не ' Рѓосувачки Челик Кафе во Прав Чекан Алатка Рамен База на Кафе

DEN 518.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Погодни за tamping свежи земјата еспресо пред подготовка.Со овој prefect притисок ќе имаат prefect пука, дури и притисне еспресо мелење. ★Ова Кафе Подесувате е направен од цврст нерѓосувачки челик, не-токсични, анти- ' рѓа и издржливи.Одлично за tamping свежи земјата еспресо пред подготовка. ★Подесувате База Дијаметар : Прибл.40mm / 1.2 во; вкупна Висина : 50mm / 1.5 во.Нерѓосувачки челик рамен база, притисок добро дистрибуирани и работна енергија, која им помогне притиснете на кафе во прав; лесно да се одржи на мирување или носителот. ★Притиснете Кафе Алатка може да се користи за професионалци и дома. ★Погодни за контрола и притиснете.Умерена големина, удобно се чувствуваат, даде совршен вкус на вашиот кафе и грав.Животот е премногу Досадни за лошо кафе.Додади во кошничка сега!Спецификација : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како што Покажува во Слики вкупна Висина : 50mm / 1.5 во База Дијаметар : Прибл.40mm / 1.2 во Тежина : Околу.250g Пакет Листа : 1* Кафе Подесувате Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Особините

Купувачите избираат и