• Ново
AC Кабелот за Напојување (3 Prong) - 25 Метри, Бело - Премиум Квалитет Бакар Челичното Јадро - Компјутер, Медицински, Сервер и на Десктоп - NEMA 5-15 да C13 / IEC 320 - УЛ Наведени Моќ К?

AC Кабелот за Напојување (3 Prong) - 25 Метри, Бело - Премиум Квалитет Бакар Челичното Јадро - Компјутер, Медицински,

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен За : AC Кабел овозможува дискретна, ниска профил конекција за подолг рок инсталации - може да се користи како замена кабелот за напојување за различни уреди.Тип на врска : САД 3 prong кабелот за напојување со машки конектор дека приклучоци во стандарден излез, додека женски конектор придава на уредот е моќ кабел.Премиум Изградба : Бела, 25ft моќ Кабел со заштитените бакарна жица јадро, 10a, тешки 18 awg, оценка - 300v.Совршен За : Високи перформанси AC Кабел идеален за Компјутери, печатари, скенери, таванот монтирани проектори, и на ѕид монтирани Телевизори & монитори.Обезбедување на квалитет : УЛ Наведени и Вклучува НИ производители гаранција.Должина : 25 Стапки (7.5 Метри) | Боја : Бела.

Особините

Купувачите избираат и

SANGHAI Списание Датотека Носителот Пластични Списание Датотека Носителот Документ Организатор Мулти-Функционални

Класичен стил дава оваа книга на носителот на мултицел изглед, кој може да се интегрира со било која кан�

DEN 415.68