• Ново
TSLA 1, 2 или 3 Pack Мажите Атлетик Компресија Шорцеви, Спортска Изведба Активни Ладно и Суво Работи Хулахопки

TSLA 1, 2 или 3 Pack Мажите Атлетик Компресија Шорцеви, Спортска Изведба Активни Ладно и Суво Работи Хулахопки

DEN 215.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дизајниран за поддршка и стабилизирање на активните мускули да ги подобрат своите перформанси и да се забрза времето за опоравување.Перење Совет : Мијте посебно пред носење.Совршена за трчање, џогирање, возење велосипед, тежина обука, bjj, јога, фитнес салата и сите други затворен & отворено спорт.Наменета за сите сезони (Ослободува топлина и фитили влага со ефект на ладење).Микс од Полиестер & Spandex.Ергономски шеми за зголемување на движење, така што ќе може да се чувствуваат активни и удобно во текот на тренингот.Заштита на вашата кожа од штетните УВ зраци со повеќе од 99% (UPF 50+ ).Висока-перформанси компресија панталони наменети за сите годишни времиња.

Особините

Купувачите избираат и

SANGHAI Списание Датотека Носителот Пластични Списание Датотека Носителот Документ Организатор Мулти-Функционални

Класичен стил дава оваа книга на носителот на мултицел изглед, кој може да се интегрира со било која кан�

DEN 415.68