• Ново
Кралот е Сосема Орев Заврши Цврсто Дрво Одговараат Камериер Рек Стојат Организатор

Кралот е Сосема Орев Заврши Цврсто Дрво Одговараат Камериер Рек Стојат Организатор

DEN 765.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кралевите Бренд Орев Заврши Цврсто Дрво Одговараат Камериер Рек Стојат Организаторот.Чувајте ги вашите облека и додатоци организирани и подготвени да одат со оваа класична камериер застане.Овој атрактивен штанд е направен од метал и дрво со длабока орев заврши.Димензии : 17.7' x 17.7' x 38.2'H.Едноставна монтажа се бара.На орев заврши камериер е елегантен производ кој сигурно додава акцент на вашиот дом или канцеларија.На камериер доаѓа со дрво широк рамо закачалка за палта и костуми, на дрво бар за панталони, врски, колани, ѓердани и нараквици.Лесно да се огради за максимална удобност.Количка За Дизајн.Вратоврска/Панталони Бар.Јакна Закачалка.Додаток Полица.

Особините

Купувачите избираат и

SANGHAI Списание Датотека Носителот Пластични Списание Датотека Носителот Документ Организатор Мулти-Функционални

Класичен стил дава оваа книга на носителот на мултицел изглед, кој може да се интегрира со било која кан�

DEN 415.68